Szkolenie dla trenerów w ramach Programu Judo w Szkole 18.12.2022

gru 8, 2022

Polski Związek Judo zaprasza trenerów judo, którzy prowadzą zajęcia i treningi w młodszych grupach wiekowych na seminarium szkoleniowe w ramach Programu „Judo w Szkole”.

Udział trenerów prowadzących zajęcia w ramach programu jest obowiązkowy.

Data szkolenia: 18 grudnia 2022 – początek szkolenia godzina 10.00

Miejsce szkolenia (online): Platforma online https://www.agendo.pl/

Szkolenie prowadzą

  • dr Rafał Kubacki – wykładowca na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, posiada 6 Dan judo oraz 3 Dan jujitsu. Ambasador i konsultant Projektu Ukemi Szkoła Bezpiecznego Upadania prowadzonego wspólnie z Polskim Związkiem Judo i Ministerstwem Sportu, 2-krotny mistrz świata w judo, mistrz Europy w judo, 17-krotny mistrz Polski w judo, ambasador nagrody fair play, odtwórca postaci Ursusa w filmie Quo Vadis Jerzego Kawalerowicza.
  • dr Marcin Łuszczyk – nauczyciel akademicki Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, specjalizujący się w fizjologii wysiłku fizycznego. W pracy badawczej zajmujący się reakcjami organizmu dziecka na wysiłek fizyczny oraz fizjologicznymi skutkami, jakie trening fizyczny może mieć na dzieci zdrowe, a także dzieci obciążone chorobami przewlekłymi.
  • dr Beata Wolska – adiunkt w Zakładzie Sportów Walki Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Trener Judo I klasy, 3 DAN, instruktor ju-jutsu, trener personalny, wieloletnia reprezentantka Kadry Narodowej i Kadry Olimpijskiej w judo. Specjalista aktywności fizycznej w programie zdrowotnym w zakresie prewencji i wczesnego wykrywania chorób cywilizacyjnych u dzieci i młodzieży „6-10-14 dla Zdrowia”, Uniwersyteckie Centrum Kliniczne.
  • dr Monika Opanowska – wykładowca na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Trener II klasy z lekkiej atletyki, instruktor gimnastyki, piłki ręcznej i koszykówki oraz aqua aerobicu. Zagadnienia naukowo – dydaktyczne dotyczą postawy ciała u dzieci i młodzieży trenującej i nietrenującej. Autorka i współautorka licznych publikacji naukowych. Uczestniczka wielu konferencji naukowych i sympozjów oraz stażu naukowego w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie na Oddziale Dziennej Rehabilitacji.
  • inż. Krzysztof Głaz – 4 DAN w judo, trener w klubie UKS „Dwójka” Tarnowskie Góry. Od ponad 20 lat prowadzi własny klub i pracuje z grupami dziecięcymi tworząc i modyfikując program szkolenia. Członek Zarządu Śląskiego Związku Judo. Absolwent Politechniki Śląskiej i jak przystało na inżyniera analitycznie podchodzi do zagadnień również sportowych.

Szkolenie skierowane jest do licencjonowanych trenerów PZJudo.

Trenerzy chętni wziąć udział w szkoleniu uprzejmie proszeni są wysłanie w nieprzekraczalnym terminie do dnia 14.12.2022 r. (środa) drogą e-mailową swoją kandydaturę na adres e-mail pzjudo@pzjudo.pl.

Załączniki